У Генеральному консульстві Росії В Мілані попереджають наших співвітчизників про погіршення криміногенної обстановки в місті і зростання останнім часом кількості вуличних пограбувань за участю росіян.

Повідомляється, з початку 2013 року до них за допомогою звернулося понад сотні російських туристів, що стали жертвами грабежів, нападів і ряду інших злочинів. І це лише в одному тільки Мілані.

На сайті Генконсульства повідомляється, що у випадку втрати закордонного паспорта, громадянин повинен звернутися в російське консульство, щоб оформити свідоцтво на повернення в РФ. Однак при цьому туристу необхідно мати при собі оригінал внутрішнього російського паспорта, і якщо такого немає, йому потрібно буде проходити процедуру перевірки наявності громадянства, яка може зайняти до двох тижнів. І до її закінчення заявнику необхідно буде перебувати на території Італії, оплачуючи своє перебування з власної кишені.

Щоб уникнути подібних ситуацій, Генконсульство всі рекомендує туристам перед виїздом за кордон робити нотаріально завірені копії закордонного та внутрішнього паспортів.

Російські туроператори приєднуються до рекомендацій консульства, однак відзначають, що злодійство в Італії властиво не тільки Мілану, тому пильність потрібно зберігати скрізь і завжди.