Російський авіаперевізник UTair запровадить новий тариф, згідно з яким квитки на рейси в певні дні будуть коштувати в два рази дешевше, але в них не буде вказано час вильоту…

Представники авіакомпанії пояснили, що пасажиру повідомлять точний час вильоту за день до рейсу. Клієнти будуть отримувати таку інформацію електронною поштою або СМС.

Пілотними рейсами стануть Москва – Ростов-на-Дону і Москва – Тюмень. Коли буде введено новий тариф «Лайт відкритий», авіакомпанія не повідомила.

За словами Павла Пермякова, комерційного директора UTair, перевізник вирішив застосувати нові розцінки, щоб підвищити завантаження рейсів. Він розповів, що користуються послугами авіакомпанії багато бізнес-пасажирів, яким потрібно знати точний час вильоту. Однак такі клієнти купують квитки лише на один з трьох-п’яти рейсів за напрямком, тому в літаках залишається багато вільних місць.

Але є й інша категорія пасажирів, які віддають перевагу низькій вартості авіаквитків, але не хочуть жертвувати рівнем сервісу, каже Пермяков. У той час як час вильоту в межах одного дня для таких клієнтів не настільки важливо. Тариф «Лайт відкритий» створений для них. Топ-менеджер повідомив, що придбати квитки за новими розцінками можна буде тільки на сайті UTair. Він пояснив, що системи бронювання не мають можливості працювати з такими продуктами.

Нагадаємо, в грудні минулого року авіакомпанія запропонувала клієнтам вибрати місце підвищеної комфортності безпосередньо перед рейсом, доплативши за послугу 1,5 тис. руб. з людини.