Цілком реальний, а не словесний розворот Росії на Схід в зв’язку з останніми політичними та економічними подіями дійсно існує і приймає масштабні обриси.

Найбільші туристичні «магістралі», протоптані багатьма сотнями тисяч ніг з Росії в бік «затухаючого», але такого вабливого Заходу, сьогодні справді порожніють і поступаються новим незвіданим дорогах в Японію, Китай і країни арабського світу.

Авіаринок Санкт-Петербурга, наприклад, вже влітку 2015-го змінить італійські рейси на прямі польоти в Шанхай і чартери з китайського Урумчі і іранського Тегерана. Вітчизняних туристів вже майже не дивує Таїланд, активно досліджуються нашими співвітчизниками Камбоджі та В’єтнаму, шопінг-тури переміщуються з Італії в Арабські Емірати.

Є важливий нюанс

У світлі змін, що відбуваються Європейська Школа Кореспондентського Навчання (ЄШКО), спішить попередити безтурботних мандрівників про лексичні особливості східних мов. Відомий своєю «витонченістю» Схід навряд чи дозволить себе освоїти за допомогою елементарних розмовників. Кардинальні відмінності в системі написання, формування, вимови ієрогліфів, арабської в’язі від кирилиці являють собою серйозний бар’єр у спілкуванні та розумінні східної культури.

Що робити?

Зруйнувати невидимі стіни нерозуміння цілком реально, і спиратися в таких випадках краще на перевірені методики. У ці дні в ЄШКО оголошена бонусна акція: все, що викачали на свій комп’ютер безкоштовний пробний урок будь-якого з курсів східних мов (арабська, японська, китайська), стають учасниками розіграшу сучасного потужного ноутбука. Фахівці ЄШКО вже більше двох десятиліть стабільно отримують ефективні результати у навчанні абсолютно незнайомих з іноземними мовами новачків необхідним для спілкування азам. Ці методики засновані на постійному особистому спілкуванні студента з персональним викладачем, ось чому дистанційність процесу навчання тут не має недоліків. Грамотна подача інформації забезпечує швидкий і надійний ефект. Крім того, студентам обов’язково дається можливість спілкування з носіями мови, адже тільки так можна сформувати стійкий розмовний навик.

Скачати пробний урок може кожен бажаючий у будь-яку хвилину. На сайті www.escc.ru прямо на головній сторінці розміщено оголошення про акції. Все, що потрібно зробити, — це вибрати курс і натиснути на кнопку «Скачати зараз». Ви можете віддати перевагу урок у форматі відео або отримати його поштою, у паперовому варіанті. А далі — приймаєте рішення про продовження курсу і, можливо, отримуєте безкоштовно ноутбук. Вчитися в ЄШКО цікаво і легко. Майже 700 000 чоловік по всьому світу вже отримали додаткову освіту тут і не шкодують про це.