Згідно інформації, розміщеної на сайті МЗС Російської Федерації, 11 липня 2015 року набула чинності угода про безвізовий режим, підписану раніше РФ і Гондурасом…

Як повідомляють у відомстві, для того щоб слідувати транзитом, в’їхати, виїхати і/або залишатися в іншій державі терміном до 90 днів на період, тривалість якого становить 180 днів від дати першого перетину кордону, громадянам Росії та Гондурасу отримувати візу немає необхідності.

У документі зазначено, що, якщо термін перебування росіян або гондурасців в межах іншої держави перевищить 90 днів з якихось причин (здійснення трудової діяльності, навчання, бізнес), слід отримати візу на загальних підставах у звичайному режимі.

Гондурас — держава, розташована на території Центральної Америки, межує з Гватемалою на заході, Нікарагуа — на південно-сході і з Сальвадором — на південно-заході. Омивається на півночі водами Карибського моря, на півдні — Тихого океану. Третину території — це рівнина, інша являє собою гірський масив. Головна стаття доходу — експорт кави і бананів. Здавна країна була привабливою для туристів. Щорічно сюди здійснюють тури менше 3-4 млн людей зі всієї земної кулі, серед яких переважають жителі Канади і США. Головні визначні пам’ятки Гондурасу — пам’ятники, пов’язані з історією стародавньої цивілізації майя. Центральне місце займають руїни міста Копан, виявленої археологами в першій половині XIX століття, з залишками стародавніх храмів і пірамід.