Жінка з Санкт-Петербурга придбала тур в Домініканську республіку вартістю близько 300 тисяч рублів, але не змогла відправитися на відпочинок з-за дій турагентства…

На даний момент гроші за путівку росіянці не повернули. Про це розповіла Асоціація туроператорів Росії (АТОР).

Як повідомляє АТОР, в жовтні минулого року петербурженка Лілія купила у місцевій турфірмі «Експрес-Турне» путівку від туроператора Anex Tour на новорічні свята. 27 грудня, за день до поїздки, росіянка подзвонила в турагентство і дізналася, що подорож зірвалося.

Жінка, яка представилася власницею агентства, сказала, що термін дії договору між «Експрес-Турне» і Anex Tour закінчився, а новий укладений не був. У зв’язку з цим були скасовані всі заздалегідь заброньовані в агентстві тури від Anex Tour, виліт в яких був призначений на період до і після Нового року.

Також співробітниця «Експрес-Турне» сказала, що гроші клієнтки вже перевів Anex Tour, і пообіцяла повернути всю суму. Але, в результаті, в кінці лютого Лілія отримала на свою карту всього 100 рублів.

Турагентство перестала відповідати на телефонні дзвінки, а офіс організації виявився закритий. Прес-служба Anex Tour заявила співробітникам АТОР, що грошей від «Експрес-Турне» не надходило.

Постраждала туристка має намір подати заяву в прокуратуру за фактом зникнення коштів. Лілія також повідомляє, що у «Експрес-Турне» є й інші ошукані клієнти.

У лютому ЗМІ повідомили, що працівники туристичної фірми з Томської області обманним способом оформили кредит на своїх клієнтів і в результаті вкрали у них близько 3 мільйонів рублів.