Незважаючи на недавні рекомендації Мзс і Ростуризму, а також на те, що кількість авіарейсів в Єгипет скорочується кожен день, багато російські туристи не хочуть відмовлятися від турів у цю країну.

Так, наприклад, майже всі літаки, вылетавшими в Єгипет з 16 по 20 серпня, були практично заповнені туристами. На вирішення цих росіян не змогли вплинути ні вмовляння співробітників туристичних агентств, ні «лякають» сюжети по телебаченню.

Багато туристи впевнені, що російські влади та численні ЗМІ занадто перебільшують небезпеку відпочинку там, адже реальності на курортах, як і в аналогічній ситуації 2011 року, спокійно і безпечно.

Тому наші співгромадяни навчені досвідом не бачать необхідності скасовувати заздалегідь сплановане подорож, так і альтернативи дешевим єгипетським турам теж, тим більше в серпні, в розпал туристичного сезону.

Згодні з туристами і туроператори, адже охочих достроково покинути Єгипет, як і раніше, практично немає, оскільки в курортних готелях все спокійно.

За даними асоціації туроператорів, в даний час лише близько 30% росіян прислухалися до рекомендацій Ростуризму, і анулюють свої тури. При цьому частина з них вибирає інші напрями, в основному Туреччину, а частина перебронирует свій відпочинок в Єгипті на більш пізні заїзди.

Ситуація в Єгипті різко підвищила і попит на тури в Туреччину, протягом останньої наділи він виріс майже в 2,5 рази. Відразу ж зросли і ціни на тури туди – поки що в межах 7-10%.