13 додаткових рейсів з Росії до міжнародного аеропорту Увда, неподалік від ізраїльського міста Ейлата, щотижня виконуються авіаперевізниками за замовленнями туроператорів ICS Group, Сoral Travel, PEGAS Touristik і Anex Tour.

Увда використовується російськими мандрівниками як транзитна повітряна гавань на шляху до єгипетських курортів. Прямо з аеропорту росіян автобусами доставляють на Синай, в єгипетське місто Таба.

З коментарів генерального директора міністерства туризму Ізраїлю Аміра Халеві видно, що ізраїльська сторона задоволена таким поворотом подій. За його словами, на перших порах ізраїльтяни будуть охоче допомагати росіянам користуватися Увдой як пунктом транзиту на шляху в Єгипет. З часом, як розраховує Халеві, вони звернуть увагу на Ейлат і будуть відпочивати тут. Ізраїль навіть платить російським туроператорам компенсацію, 45 євро за кожного перевезеного в Єгипет туриста. Рейси в Увду виконуються з Москви і Санкт-Петербурга, найближчим часом до них можуть підключитися Уфа і Самара.

В Ізраїлі також розраховує, що збільшенню потоку російських туристів у країну будуть сприяти недавня заборона на польоти в Туреччину і заборона на продаж путівок для відпочинку в цій країні. Туреччину в 2014 році відвідали 4,5 мільйона російських туристів, Ізраїль — 411 тисяч. На активізацію реклами відпочинку в Ізраїлі міністерство туризму виділив 10 мільйонів шекелів (2,3 мільйона доларів США).