Повідомляється, що тіло потонулого 38-річного російського туриста було знайдено сьогодні приблизно о 04:30 ранку в басейні одного з готелів району Патонг на тайському острові Пхукет.

За однією з версій, росіянин потонув, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння. Повідомляється, що поліцейські не знайшли слідів насильства на тілі загиблого, і за їх припущенням він впав у басейн готелю Royal Crown Hotel & Palm Spa Resort коли проходив повз нього, про це свідчить порожня пляшка алкоголю, знайдена біля басейну.

Зараз правоохоронні органи Пхукета призначили кілька експертиз для встановлення причин його смерті, а співробітники російського консульства в Бангкоку намагаються зв’язатися з родичами загиблого, для того щоб почати готувати документи для відправки загиблого на батьківщину.

За останній час це вже 5-й випадок загибелі російських туристів тільки на одному острові Пхукет. Наші безвідповідальні співвітчизники розбивалися на смерть на орендованих скутерах, тонули при купанні в штормову погоду, помирали від серцевих нападів у спеку від зловживання алкоголем.

Складається враження, що ця сумна статистика і всі попередження в ЗМІ про подібні сумні події з туристами за кордоном непереконливі для росіян.