Росспоживнагляд повідомив, що в Новій Каледонії спалахнула лихоманка Денге, і закликав громадян обирати для відпочинку країни з більш сприятливим епідеміологічною ситуацією…

Ця інформація була опублікована на сайті відомства.

За словами Росспоживнагляду, в Новій Каледонії, зафіксовано зростання числа хворих лихоманкою Денге. Адміністративно-територіальне утворення Франції знаходиться в південно-західній частині Тихого океану. Хворі є в містах Ла-Фуа, Булупари, Пуандимье.

Роспотребнозор каже, що лихоманка спалахнула за сприятливих для неї погодних умов, які сприяють розмноженню комарів виду Aedas Aegypti. Комахи переносять віруси лихоманок, включаючи Денге. З грудня 2016 року в Новій Каледонії зафіксовано 163 випадки захворювання, 80 з яких – з початку цього року.

У зв’язку з різким зростанням числа хворих лихоманкою Денге, з початку року офіційні представники органів охорони здоров’я заявили про епідемії на території регіону.

Симптомы Денге

Протягом останніх декількох років спостерігається багато випадків захворювання в різних частинах світу. У 2016 році спалаху хвороби були зафіксовані в Індонезії, В’єтнамі, Таїланді та Бразилії. Вирушаючи на відпочинок у країни з субтропічним і тропічним кліматом, громадянам рекомендують уточнювати у туроператорів або в Росспоживнагляді, яка там епідеміологічна ситуація.

Федеральна служба по нагляду у сфері захисту прав споживачів і благополуччя людини закликає співвітчизників вибрати для відпочинку країни з більш сприятливим епідеміологічною ситуацією і дотримуватися необхідних заходів безпеки.

У Росії були завезені випадки лихоманки Денге. У 2016 році зафіксували 140 таких випадків, в 2015 – 136, в 2014 – 105, у 2013 – 170, в 2012 – 63.