Протягом високого сезону в Тунісі можлива загроза зростання терористичних загроз, спрямованих проти іноземних туристів, – повідомляє Ростуризм…


«За даними компетентних органів, у міру зростання туристичного потоку в Туніс у високий сезон, терористичні організації, у тому числі заборонене на території РФ «Ісламська держава», будуть готувати акції екстремізму, спрямовані проти іноземних гостей Тунісу, в тому числі російських громадян», – йдеться в повідомленні агентства.

Найбільш імовірними місцями, які можуть зазнати терористичним атакам, експерти «Ростуризму» називають туристичні об’єкт міста Зарзиса і острова Джерба.

У повідомленні відомства говориться, що туристам варто бути гранично пильними, якщо все-таки зважилися поїхати відпочивати в Туніс, і дотримувати всі запобіжні заходи. Туристичним компаніям рекомендовано докладно інструктувати своїх клієнтів про можливі загрози, які можуть виникнути на території Тунісу в цей період.

У квітні цього року російська Асоціація туроператорів (АТОР), посилаючись на інформацію, отриману від туроператорів, заявила, що раніше заявлені обсяги повітряних пасажирських перевезень на літній сезон поточного року за туніським напрямами виросли в цілих п’ять разів у порівнянні з торішнім літнім сезоном. Таке зростання пояснюється закриттям Єгипту і Туреччини.

«У минулому році Туніс відвідало всього 80 тис. російських громадян. Але на тлі закриття Туреччини і Єгипту, у поточному році російський турпотік в країну зросте в кілька разів», – підкреслюється в повідомленні «Ростуризму».

Експерти майже одностайні в думці, що концепція відпочинку в Тунісі дуже схожа на те, що пропонували курорти Єгипту і Туреччини. Доступні ціни путівок, безвізовий режим, наявність формату «все включено» – все це грає тільки в плюс даного напрямку.

Згідно інформації туніського Міністерства туризму, в минулому році після серйозних терактів потік іноземних туристів впав відразу на 25% і склав 5.4 млн. чоловік. З європейської сторони пішов відмову авіакомпаній і туроператорів від програм з Тунісу до 31 жовтня 2016 року.