У Ростуризму заявили, що будуть стежити за розвитком ситуації, що склалася навколо туристичної компанії Brisco, яка оголосила про тимчасове припинення діяльності…


На сайті Ростуризму процитовані слова глави агентства Олега Сафонова: «Ростуризм буде спостерігати за ситуацією навколо Brisco для того, щоб звести до мінімуму ризики для туристів. Ніхто не повинен постраждати із-за припинення діяльності туроператора. Зараз ніяких побоювань на цей рахунок немає».

Представники відомства повідомили, що зараз, за даними асоціації «Турпомощь», за кордоном перебувають 12 клієнтів компанії. Всі вони знаходяться на відпочинку в Болгарії і повернуться на батьківщину після закінчення туру. Всі квитки оплачені наперед. У серпні на болгарські курорти Brisco повинна звозити ще 15 туристів, і ці зобов’язання, згідно зі словами її представників, будуть виконані.

Brisco заявив напередодні про тимчасове припинення діяльності за основним профілем (виїзний міжнародний туризм) «до виконання всіх поточних зобов’язань перед партнерами компанії». Таке рішення представники туроператора пояснили скрутним фінансовим становищем після «колосальних втрат, які понесла компанія внаслідок загибелі над Сінаєм російського авіалайнера з пасажирами, що летять з Шарм-ель-Шейха в Санкт-Петербург.

Ще одним ударом по туроператору стало відкликання ліцензій у страхових компаній, які обслуговували ризики діяльності компанії. «Останньою краплею» стали останні події, пов’язані зі спробою військового перевороту в Туреччині.

Brisco входить в міжнародний холдинг TH&C. До осені минулого року компанія спеціалізувалася на виїзному міжнародному туризмі за напрямами Єгипту, Туреччини та ОАЕ. Після «закриття» Туреччини і Єгипту керівництво компанії заявляло про намір залишитися на російському ринку.

За даними федерального реєстру, фінансова відповідальність Brisco (ТОВ «ТриоМед») застрахована во «Внешэкономстрахе» на суму в 30 млн. рублів.