Дирекція популярного сочинського гірськолижного курорту «Троянди Хутір» заявила про намір збільшити протяжність трас з поточних 77 до 100 кілометрів, крім цього, планується побудувати чотири нових підйомника. Реалізація цих планів дозволить курорту щодня приймати до 20 тисяч гостей…

«Роза Хутір» є найбільшим гірським центром в олімпійській столиці – в період з грудня 2014 року по березень 2015 його відвідало понад 450 тисяч гостей. Пропускна здатність «Троянди Хутір» на даний момент становить 9,5 тисяч осіб на день, при цьому у святкові дні кількість бажаючих відпочити в “Роза Хутір” нерідко перевищувала 15 тисяч осіб. І експерти переконані, що їх з часом їх число не буде зменшуватися – вона буде тільки збільшуватися.

За словами Сергій Бачина, що займає посаду гендиректора «Троянди Хутір», зараз ведеться розробка проекту по розвитку території, прилеглої до курорту, – Обер Хутора. Його готують для екологічної експертизи. Також Бачин зазначив, що курорт планує розвиватися тільки в межах тих земель, де дозволяється розміщення об’єктів турінфраструктури.

Нагадаємо, що в середині січня 2015 року курорт прийняв мільйонного гостя. А ще з кінця березня курорт запускає швидкісний поїзд, який зв’яже «Троянду Хутір» і Краснодар, – його запускають, щоб забезпечити стабільне завантаження схилів до кінця квітня.