Єдиний в Росії дисконтний авіаперевізник вже отримав сертифікат експлуатанта та ліцензію на виконання авіаперевезень, і почне польоти з 1 грудня 2014 року.

Квитки на рейси «Перемоги», за інформацією авіакомпанії, вже можна придбати в агентських касах в аеропортах, а також через її сайт і call-центр компанії. Продаж квитків через онлайн-агентства буде організована пізніше. Перенесення початку продажу квитків з 1 листопада на 11 листопада викликаний затримкою авіаційними властями видачі дозволів на перевезення пасажирів.

З досвіду зарубіжних лоукостерів, «Перемога» планує продавати квитки переважно через сайт авіакомпанії. Для потенційних пасажирів, які не мають можливості купити квитки через інтернет, передбачена продаж через call-центри. У майбутньому до продажу квитків будуть залучені онлайн-агентства, проте їх перелік поки не опублікований.

Шість російських міст спочатку стануть кінцевими пунктами авіарейсів «Перемоги» – Білгород, Волгоград, Самара, Єкатеринбург, Перм і Тюмень. Правда, з-за згаданою затримки перший рейс «Перемоги» Внуково відправиться не 17 листопада, а 1 грудня 2014 року. Для авіаквитків встановлений мінімальний тариф 999 рублів, не рахуючи такси, а також зборів за харчування, багаж і вибір місця.

Перевезення пасажирів «Перемога» буде здійснювати на нових вузькофюзеляжних літаках Boeing-737-800 NG, салон яких розрахований на 189 осіб. Планується по мірі надходження нових повітряних суден збільшувати і кількість рейсів на відкритих напрямках, а також розширювати географію польотів.