Прес-служба Міжнародного аеропорту Владивосток у вівторок, 11 жовтня, повідомила про появу регулярних рейсів з Бангкока у Владивосток, і у зворотному напрямку, від авіакомпанії S7…

Перевезення пасажирів по даному напрямку здійснює Boeing-767, розрахований на 240 пасажирів. Поки що на тиждень буде всього один переліт, в понеділок. А пасажирам доведеться проводити в салоні літака 7 годин.

До цього жителям Далекого Сходу доводилося літати в Таїланд тільки чартерами або регулярними рейсами з пересадками в аеропортах Кореї, Китаю і Японії. Тепер з’явилася можливість зручно подорожувати самостійно, не здійснюючи пересадок.

У 2015 році було відмічено скорочення пасажиропотоку аеропорту Владивостока на 5% (у 2014 році показник становив 1 млн 698 тис. осіб). Кількість напрямів, за якими здійснюються рейси, перевищує 30.

Група S7, що належить Владиславу і Наталії Филевым, складається з авіакомпаній «Глобус» і «Сибір», що працюють під одним брендом S7 Airlines. Обидві авіакомпанії здійснюють рейси по Росії та СНД, в країни Азії та Європи. У 2015 році кількість пасажирів S7 склало 10,6 млн. чоловік. В першому кварталі 2016 року «Сибір» опинилася на другому місці з пасажирських перевезень в Росії, а «Глобус» – на 7 місці.