Громадянка Великобританії, проживає в Шотландії, змогла, сама того не підозрюючи, вилетіти до Туреччини за паспортом свого чоловіка, який ще й був прострочений…


53-річна Меріон Ламонд вилетіла з Единбурга в Даламан (Туреччина), взявши за помилку паспорт свого чоловіка Дерека. Документ був вже п’ять років як прострочений, однак туристка без проблем пройшла всі рівні контролю в аеропорту Единбурга.

Помилка виявилася вже в турецькому аеропорту. Після допиту місцевою поліцією жінку відправили назад. По прибуттю Меріон Ламонд знову забронювала рейс у Даламан, щоб встигнути ще побути в Туреччині залишок відпустки.

Туристка сказала, що визнає, що частина провини за інцидент лежить на неї з-за неуважності. Але все ж, за її словами, вона була глибоко здивована і вражена тим, як просто вона пройшла всі етапи контролю в аеропорту з чужим, та ще й простроченим паспортом.

Зі слів представника аеропорту Единбурга, в самій повітряної гавані не перевіряються документи пасажирів, що вилітають, так як це завдання авіакомпаній. У туристичній компанії Thomson Holidays, яка продала тур Ламонд, повідомили, що за даним інцидентом проведено ретельне розслідування, і надалі такого більше не повториться.

Раніше в лютому цього року інший британської туристці відмовили у в’їзді в Таїланд з тієї причини, що в паспорті були вирвані сторінки. 28-річна Фей Вілсон, будучи в нетверезому стані, вирвала сторінки з паспорта та використала їх в якості туалетного паперу.