Тайського поліцейському і чотирьом його співучасникам пред’явили звинувачення у вимаганні грошей у подружньої пари росіян, які відпочивають в Таїланді…

Подружжя звернулося до відділення поліції острова Пханган. Росіяни заявили, що у вівторок, 28 лютого, двоє незнайомих чоловіків хотіли продати їм наркотики на зворотному шляху з пляжу Рін. Мандрівники сказали, що відмовилися купувати наркотики, але скористалися пропозицією підвезти їх на таксі до готелю.

По дорозі в готель автомобіль зупинився, до нього підійшли троє чоловіків, які представилися поліцейськими. Вони вимагали у росіян гроші і в разі незгоди погрожували, що пару затримають за зберігання наркотиків.

У відповідь жінка сказала, що у них немає при собі грошей, тоді один із зловмисників ударив росіянку по обличчю. Група чоловіків забрала у подружжя цінності, включаючи iPhone 6, сумарною вартістю 30 тисяч бат (приблизно 850 доларів). Росіян залишили на вулиці, де вони попросили допомоги у місцевих жителів. Туристів відвели в поліцейську ділянку.

За дорученням глави поліції провінції Сураттхані на Пханган виїхала група працівників, які проведуть розслідування інциденту. Вже вдалося встановити особи зловмисників: це діючий працівник поліції і четверо тайських громадян. Злочинців заарештували, але розслідування продовжується.