З 29 жовтня 2013 року авіакомпанія SriLankan Airlines буде здійснювати 3 безпосадкових рейсу на тиждень між Москвою і Коломбо.

Нагадаємо, в даний час вона авіакомпанія здійснює рейси за маршрутом Москва – Коломбо два рази в тиждень з посадкою в Дубаї. Прямих безпосадкових рейсів між Росією і Шрі-Ланкою у цій авіакомпанії зараз немає.

Але як повідомили в російському представництві SriLankan Airlines, з 29 жовтня цього року польоти будуть здійснюватися вже 3 рази в тиждень і безпосередньо – по вівторках, п’ятницях і суботах, а також буде замінено тип літака, з нинішнього Airbus 320 на більш місткий Airbus 330-200.

Вартість авіаквитків на цих рейсах у SriLankan Airlines буде приблизно така ж, так і у «стикувальних» авіаперевізників (Emirates, Etihad, Qatar) – тобто приблизно 22-25 тис. рублів в обидва кінці.

Також нагадаємо, що російська авіакомпанія «Аерофлот» в зимовому сезоні 2011-2012 запускала прямі регулярні рейси за маршрутом Москва – Коломбо, але призупинила польоти на цьому напрямку близько року тому, з-за не дуже високої рентабельності.

Шрі-Ланку складно назвати масовим напрямком, острів ще не дуже популярний у росіян. Російський турпотік сюди за період з січня по початку травня 2013 року склав близько 14,8 тис. осіб, що майже на 28% більше, ніж за аналогічний період у 2012 році.

Влада Шрі-Ланка хочуть збільшити загальний турпотік до 2016 році до 2,5 млн. іноземних туристів і планують вдвічі збільшити готельний номерний фонд (до 35 тис. кімнат).

Хочете знайти недорогі квитки до Гонконгу? Радимо робити це на сайті Бравоавиа – тут дуже зручна система бронювання, що дозволяє за пару хвилин знайти дешеві рейси. Потрібно лише вказати заплановану дату поїздки і вибирати кращу ціну на квиток.