Вісім бюджетних азіатських авіакомпаній підписали угоду про створення альянсу, який стане найбільшим в галузі. Серед цих авіаперевізників – дочірні компанії Singapore Airlines (Сінгапур) і ANA Holdings (Японія).


За інформацією Business Standard, новий альянс увійшли авіакомпанії Jeju Air, Nok Airlines, NokScoot, Tiger Airways, Vanilla Air, Scoot, Tiger Airways Australia і Cebu Pacific.

Умови підписаної угоди припускають, що клієнти вищеперелічених перевізників будуть мати можливість бронювати квитки в 160 містах через сайт будь авіакомпаній альянсу.

У публікації наголошується, що найбільші азіатсько-тихоокеанські лоукостери, такі як IndiGo, AirAsia, Jetstar та інші, що не увійшли в альянс, так як останній є спробою співпраці та об’єднання зусиль невеликих лоукостерів для більш ефективного конкурування з найбільшими бюджетними перевізниками.

Також в даному випадку не можна говорити про повномасштабне співробітництво за прикладом альянсів SkyTeam, Star Alliance або Oneworld. Так, наприклад, в рамках даного альянсу не будуть полягати код-шерінгові угоди, не мається на увазі обмін бонусними балами, взаємне надання доступу до залах підвищеного комфорту і т. д.