Як елемент фірмового стилю, уніформа стюардес вже не перше десятиліття залишається свого роду «візитною карткою» авіакомпанії. Елегантний зовнішній вигляд стюардес сприяє створенню сприятливої атмосфери на борту авіалайнера…

Тим показовіше висока оцінка, отримана сучасної уніформою стюардес компанії «Аерофлот».

Yahoo Travel, підрозділ відомого пошуковика, повністю присвячене туризму, склало список глобальних авіакомпаній, у яких, на думку експертів порталу, найшикарніша формений одяг у бортпровідників. Конкретні місця в списку не присуджували, всі увійшли в Топ-10 авіакомпанії поміщені в список в довільному порядку. Уніформа стюардес «Аерофлоту» опинилася в одній компанії з такими відомими авіаційними брендами як Air France, Air Canada, Korean Air, Bangkok Airways, Virgin Atlantic, Emirates.

Як пояснили експерти Yahoo Travel, сильне враження на них справила яскрава, насичена колірна гамма уніформи стюардес «Аерофлоту», вдало доповнена стильними аксесуарами. Такий підхід до фірмового стилю, вважають експерти, дає «Аерофлоту» конкурентні переваги в умовах, коли інші світові авіаперевізники вважають за потрібне жорстко економити на всьому, включаючи і бортовий сервіс. Уніформа «Аерофлоту» як би повертає пасажирів у часи найвищої популярності професії стюардеси.

Нинішня уніформа бортпровідниць «Аерофлоту», обов’язкова на всіх рейсах авіакомпанії, створена в 2010 році дизайнерами Юлією Бунаковой і Євгеном Хохловим. Висока оцінка Yahoo Travel – не перший успіх цієї талановитої розробки дуету петербурзьких дизайнерів. Уніформу бортпровідниць найбільшої російської авіакомпанії визнали найкращою в Європі учасники онлайн-опитування порталу Skyscanner, а учасники Петербурзької тижня моди і користувачі туристичної пошукової системи Aviasales.ru. навіть назвали цю уніформу «найелегантнішою у світі».

Стюардессы Аэрофлота – в десятке самых привлекательных в мире

А зовсім недавно «Аерофлот» був включений в Топ-3 порталу BS Aeronautics , склав список глобальних авіакомпаній на рейсах яких працюють найпривабливіші стюардеси.