У вівторок, 28 лютого, Арбітражний суд Московського округу підтвердив законність рішення судів нижчих інстанцій про правомірність розпорядження Ространснагляду…

Відомство зобов’язало авіаперевізника «Сибір» (S7 Airlines, входить до складу групи S7) безкоштовно транспортувати багаж пасажирів незалежно від тарифу квитка.

Згідно з інформацією на сайті суду, скаргу S7 Airlines відхилили.

Розгляду із-за особливостей тарифу авіаперевізника «Економ базовий» ведуться з 2016 року. Згідно з його умовами, в салоні літака можна перевозити багаж, який за габаритами не більше 55х40х20 сантиметрів (сума трьох вимірів не повинна перевищувати 115 сантиметрів) і максимальною вагою 10 кг. Якщо розмір валізи, рюкзака або сумки перевищує встановлені норми, предмет необхідно здавати в багаж з доплатою.

Однак, в Росії діють федеральні авіаційні правила, згідно з якими можна безкоштовно транспортувати багаж без погодження з авіакомпанією, якщо сума трьох вимірів не більше 203 сантиметрів. Тому Росспоживнагляд зобов’язав S7 Airlines змінити норми перевезення багажу, щоб вони відповідали законодавству РФ.