Перевізника S7 Airlines повторно зобов’язали дати право пасажирам з квитками за тарифом Економ базовий» безкоштовно транспортувати до 10 кілограм багажу…

Таке рішення виніс арбітражний суд Москви.

Суд порахував, що припис Ространснагляду від 30 вересня 2016 року законно, і не задовольнив вимоги авіакомпанії визнати його недійсним. Також у вересні минулого року Арбітражний суд підтвердив законність аналогічного приписи відомства від 31 березня минулого року з приводу перевезення авіакомпанією багажу.

Як встановив Ространснадзор восени минулого року, умови тарифу «Економ базовий» знижують якість сервісу авіакомпанії. Згідно з тарифом, пасажири можуть безкоштовно транспортувати до 10 кг ручної поклажі розміром 55?40?20 см на місце, але інші речі вони повинні здати в багаж за додаткову плату.

Законодавство ж дає авіапасажирам право транспортувати безкоштовно і багаж масою 10 кг, і ручну поклажу, вага якої не обмежений. Ространснадзор вважає, що авіаперевізник порушує федеральні авіаційні правила і норми, встановлені Повітряним кодексом РФ. Суд погодився з цими доводами відомства.

У жовтні минулого року авіакомпанія «Перемога», незважаючи на суперечливе рішення суду, заборонила пасажирам брати в ручну поклажу жіночі рюкзаки.