Тіло російської дівчинки було виявлено в номері невеликого курортного тризіркового готелю Thapsus Club Hotel, розташованого в туніському містечку Махдія…

Як повідомили в консульстві РФ, жінка зі своєю 8-річною дочкою приїхали по путівці з 2 по 13 травня. У день від’їзду покоївка виявила у ванній кімнати труп дитини, її матір знайшли через кілька годин на пляжі.

Експертиза показала, що дівчинка була задушена власною матір’ю – 43-річною Наталією Баландиной, мешканкою Санкт-Петербурга. Під нігтями вбитої були знайдені частинки шкіри матері, цю ж версію підтвердила потожировая експертиза.

Крім того, всі опитані свідки повідомили про дуже дивну поведінку жінки по відношенню до своєї дитини – вона постійно прилюдно ображала, принижувала і била Настю, не соромлячись сторонніх людей.

В даний час мати-вбивця арештована, поліція Махдії розслідує обставини цього страшного злочину. За туніським законами дітовбивці загрожує смертна кара. Між нашими країнами немає договору про екстрадицію, тому висока ймовірність, що жінка відповість за злочин своїм життям.

У страховій компанії «Допомога», в якій на суму в 30 тис. євро була застрахована загибла, повідомили, що тіло дитини вже доставлено в Росію.