Авіакомпанія «Трансаеро» має намір почати регулярні прямі польоти в Сочі з ряду сибірських і уральських міст. Таким чином, курортний Сочі можна назвати одним з «хедлайнерских» напрямків для вітчизняних перевізників у цьогорічному літньому сезоні.

Незадовго до оголошення про своїх планах компанії «Трансаеро» лоукостер «Перемога» також повідомив про початок прямих польотів в Олімпійську столицю з Москви з березня поточного року.

«Трансаеро» збирається літати в Сочі з таких міст, як: Єкатеринбург, Тюмень, Новосибірськ, Красноярськ. Раніше компанія «Трансаеро» не здійснювала подібні рейси.

Ольга Плешакова, що займає посаду гендиректора авіакомпанії «Трансаеро», пояснила, що останнім часом популярність Сочі у росіян збільшилася. За її словами, у січні компанія перевезла в Сочі приблизно в два рази більше людей, ніж за січень 2014 року.

Старт програми намічений на квітень. Так, з 24 квітня «Трансаеро» почне літати в Сочі з Красноярська (планується два рейси на тиждень). З 25 квітня стартують рейси з Єкатеринбурга (буде здійснюватися 4 рейси на тиждень) і Новосибірська (планується 3 рейси на тиждень), а з 26 квітня «Трансаеро» почне літати в Сочі з Тюмені (двічі на тиждень). Завершення цієї програми намічено на кінець жовтня. Компанія не планує відмовлятися від традиційних рейсів в Олімпійську столицю, здійснюваних з Санкт-Петербурга і Москви.