Одна з найбільш технічно прогресивних російських авіакомпаній «Трансаеро», ввела до початку сезону літо-2014 онлайн-реєстрації на всі рейси, у тому числі і чартерні…

Тепер її пасажири можуть здійснити реєстрацію через Інтернет навіть на чартери в Туреччині та Єгипту, незалежно від того, з якого аеропорту нашої країни або світу вони вилітають. Що дуже зручно, особливо для туристів на масових напрямках, які купують турпакети через туроператорів.

Трохи історії: «Трансаеро» вважається 1-ої авіакомпанією Росії, що почала в 2007 році онлайн-реєстрацію пасажирів на свої рейси. Правда тоді можна було лише зареєструватися на маршрутах з Москви в петербург, Новосибірськ, Єкатеринбург.

Зареєструватися через Інтернет можна максимум за 30 годин до вильоту рейсу. Важливо враховувати, що в деяких нещодавно доданих в онлайн реєстрацію аеропортах, вона закінчується за 4-5 годин до вильоту. Інформація про час її завершення по кожному рейсу можна подивитися на офіційному сайті перевізника.

Крім реєстрації безпосередньо на сайті перевізника, пасажири можуть зареєструватися через мобільний додаток Facebook і навіть Skype.