У Тунісі вживаються заходи щодо відновлення туристичного потоку, різко впав в минулому році після кількох терористичних атак…Одним з таких заходів має стати посилення контролю за працівниками туніських туристичних компаній.

МВС Тунісу, міністерство туризму мають намір пильно спостерігати за різними переміщеннями, трансферами та зупинками туристичних груп при проведенні екскурсій, як і під час інших поїздок по країні.

В обов’язки туристичних операторів ставиться повідомлення в правоохоронні органи імен водіїв і гідів, реєстраційних даних транспортних засобів, маршрути та час прибуття та від’їзду. Під час зупинок для відпочинку гід і водій зобов’язані контролювати транспортний засіб. Всі співробітники туристичних компаній повинні носити бейджи затвердженого зразка з фотокарткою та зазначенням імені. Про це розповів Абделлатиф Хамам, керівник Національного туристичного управління Тунісу.

Хамам також заявив, що для туристів з Європи Туніс повинен стати «привілейованим місцем відпочинку». Він закликав «забути 2015 рік», в якому загальний потік іноземних туристів знизився на 25%. При цьому число російських туристів, що відвідали Туніс, знизився на 80%, в країні побувало всього 50 тисяч осіб.