Січень-червень поточного року показали спад російського турпотоку в Туреччину на 87%. У цьому році країна прийняла всього 184 тис. російських громадян проти майже півтора мільйонів з січня по червень 2015-го.


За інформацією адміністрації аеропорту Анталії, зниження російського турпотоку в цей турецький курорт став найдраматичнішим – 97% порівняно з січнем-червнем 2015-го.

У 2016 році Туреччина недорахувалася не тільки росіян, але й інших туристів. Зарубіжний турпотік в країну скоротився на 28 відсотків – це близько 10.7 млн. туристів.

За даними штаб-квартири турецької поліції, тільки в червні число приїжджих упала на 41 відсоток порівняно з торішнім червнем, склавши в цілому 2.4 млн. чоловік.

Зниження туристичного інтересу до Туреччини багато в чому обумовлено терактами останнього часу. Особливо цей фактор вплинув на вибір місця відпочинку німецьких громадян. Потік туристів з ФРН впав на 29 відсотків до 1.5 млн. осіб.

Знизилася також кількість гостей з Австрії, Данії, Італії, Бельгії, Фінляндії, Норвегії, Великобританії та інших країн Європи.

За загальними підрахунками європейський турпотік до Туреччини скоротився на 31 відсоток.