Московський туроператор Алеан, що спеціалізується на турах по Росії, придбав третій об’єкт розміщення для своїх клієнтів в Краснодарському краї – пансіонат «Сосновий гай», розташований в Геленджікской бухти, в пішій доступності від усієї туристичної інфраструктури курорту.

Раніше цією ж компанією були куплені два анапских готелю – п’ятизірковий готель «Hotel & SPA «Dovil» 5» та чотиризірковий «Рів’єра готель & SPA».

Як розповів Ілля Уманський, який обіймає посаду гендиректора у «Алеане», компанія прийняла рішення розвивати ланцюжок сімейних готелів, так як саме батьки з дітьми є основною категорією туристів в Краснодарському краї. Всі три об’єкти, у тому числі пансіонат, як раз орієнтовані саме на сімейний відпочинок.

У пансіонаті «Сосновий гай», крім чотирьох басейнів, два з яких дитячі, є також дитяча та доросла анімація, дитячий кімната, де малюки можуть займатися танцями, малюванням або вивчати сценічну майстерність, а також їдальня з дитячим меню.

За словами Уманського, в поточному році пансіонат пропрацює в існуючому форматі, однак до сезону 2016 року планується провести повну реконструкцію, що дозволить підняти його рівень з нинішніх трьох до чотирьох зірок.

Замовляйте вже доступно, при цьому до 28 лютого діє акція раннього бронювання, по якій клієнти туроператора зможуть отримати 10-відсоткову знижку.