Як і передбачали багато експертів, які чекали до кінця літа чергову хвилю банкрутств на російському туроператорском ринку, з фінансовими труднощами зіткнувся ще один туроператор – «Східний Експрес».

У середу ввечері керівництво «Східного Експресу» повідомила по електронній пошті всі своїх партнерів і страховика про те, що компанія не зможе виконати свої зобов’язання через сформованих фінансових труднощів.

За словами представника Ростуризму, станом на четвер звернень від туристів, які не змогли відправитися на відпочинок, у зв’язку зі сформованими обставинами у туроператора, їх відомство ще не надходило.

Зараз в цьому відомстві збирають інформацію про всіх туристів, що купили тури туроператора. Але судячи з минулого року, обороти компанії були невеликі, і постраждалих клієнтів, швидше за все, буде не дуже багато.

Відповідальність «Східного Експресу» була застрахована на 30 мільйонів рублів у страховій компанії «Дар». Цієї суми повинно вистачити для компенсації всім постраждалим туристам.

Туроператор «Східний експрес» працює на туристичному ринку Росії з 1994 року і є одним з найстаріших. Спеціалізується на відпочинку, лікуванні і екскурсійні програми по Росії, Україні, Вірменії, Чехії та Ісландії, а також по країнах Скандинавії і Прибалтики.

Хочете відпочити в Підмосков’ї і не знаєте що вибрати? Приїжджайте в будинок відпочинку Голіцине, розташований на південно-заході Підмосков’я, в 30 кілометрах від Москви. Підходить для сімейного відпочинку, так і для проведення ділових заходів.