У понеділок з’явилася офіційна інформація про те, що російська туроператорська компанія «Солвекс» придбала представництво німецького туроператора «Олімпія-Райзен»…

Вартість цієї покупки не розголошується, поки відомо лише те, що «Солвекс-Тревел» планує з 2014 року активно розвивати німецьке і австрійське напрямки, саме на них і спеціалізувався куплений туроператор.

Відомо що «Олімпія-Райзен» спеціалізується тільки на тури в Німеччину та Австрію, має власні програми і дуже хороші зв’язки з німецькими і австрійськими партнерами. Крім цього, він є ще генеральним агентом німецької дисконтної авіакомпанії Germanwings, що входить у німецький концерн Lufthansa.

Зі слів керівництва «Солвекс-Тревел», всі формальності з придбання німецької компанії були повністю завершені до кінця 2013 року, були викуплені бренд, сайт, телефонні номери, а також б повністю збережений колектив компанії.

Враховуючи нішевість «Олімпії-Райзен» та її закритість, експерти турбізнесу не беруться оцінити навіть приблизну суму цієї операції, однак зазначають, що цей процес закономірний і цілком укладається в намітився на російському ринку тренд укрупнення турбізнесу.

Ні для кого, ні секрет, що невеликим нішевим туроператорам з кожним роком стає все важче конкурувати з великими багатопрофільними компаніями, що володіють величезними рекламними бюджетами, представництвами майже у всіх російських регіонах та широкої агентської мережею.

Наприклад, ще в кінці 2011 року відомий московський багатопрофільний туроператор «Російський Експрес» частково придбав активи збанкрутілої «Аврори Інтур», а в 2012 – придбав компанію «Мегаполюс-Турс», належала до цього великому швейцарському туристичного холдингу «Kuoni».