Перші продажі турів зимового сезону в Сербію відкрив туроператор TUI. Туристам пропонується відпочити в столиці країни Белграді і на відомому гірськолижному курорті Копаонік. Програма польотів триватиме з 30 грудня 2015 року по 21 лютого 2016 року.

Туроператор TUI вперше відкрив продажі зимових турів в Сербію. У цьому сезоні туристи зможуть відпочити на гірськолижному курорті Копаонік, а також у столиці країни – Белграді. Як сказано в повідомленні компанії, Сербія вигідно відрізняється від більш відомих росіянам зимових ski-напрямків своїми демократичними цінами, практично відсутнім мовним бар’єром і подібним менталітетом туристів і місцевих жителів. При цьому ціни більш доступні не тільки на проживання, але на харчування, ski-паси, курси навчання в гірськолижних школах. Гірськолижні траси доглянуті, високої якості, підйомники працюють практично без черг. А більшість готелів знаходяться в крокової доступності від підйомників. Важливо й те, що росіяни можуть відвідувати Сербію без віз, а значить, позбавлені пов’язаних з їх оформленням бюрократичних формальностей і додаткових витрат.

Туроператор пропонує клієнтам семиденні тури, виліт з Москви в Белград щонеділі. Пропонується також ексклюзивний Новорічний тур в сербську столицю Белград на чотири ночі. Продуктова лінійка пропозицій туроператора TUI містить також комбіновані тури: п’ять ночей в горах курорту Копаоника і дві ночі – в Белграді.