В Домодєдовському міському суді Московської області винесли вирок 42-річному Володимиру Попову, яка влаштувала дебош в аеропорту Домодєдово 29 грудня 2012 року.

Нагадаємо, перед новим роком, Попов прибув в Домодєдово, звідки планував вилетіти рейсом Москва – Хургада. Однак у стані алкогольного сп’яніння турист почав скандалити ще на паспортному контролі в результаті неадекватних дій постраждав співробітник транспортної поліції. П’яний турист штовхнув на поліцейського, в результаті чого той вдарився головою об металеве загородження.

Суд визнав Володимира Попова винним у застосуванні насильства відносно представника влади, який знаходиться при виконанні своїх посадових обов’язків і призначив йому покарання у вигляді 2-х років умовно.

На таке м’яке рішення суду вплинуло і те, що авиадебошир повністю визнав свою провину і відшкодував матеріальний збиток потерпілому поліцейському.

А всього з початку нинішнього року в розпиванні спиртних напоїв в аеропортах та літаках «відзначилися» майже 3 000 осіб, і майже 300 з них постали перед судом.

Цікаві статті: Вилюнюс і його визначні пам’ятки, Де краще відпочивати в Туреччині, Самі незвичайні музеї Німеччини