Понад 200 постояльців готелю Les Jardins de la Balme розташованого на альпійському курорті Валь д’ізер у Франції були евакуйовані у зв’язку з пожежею, разыгравшемся в одному з корпусів.

Займання сталося в понеділок 10 лютого приблизно о 13 годині за місцевим часом на 5-му поверсі дев’ятиповерхового будови. Перелякані мешканці вибігали на вулицю, хто в одній нижній білизні, хто взагалі без одягу, обернувшись рушником, незважаючи на сильний мороз.

За повідомленнями місцевої лікарні, що до них були доставлені чотири людини з отруєннями чадним газом, та одна літня іноземка – з декількома переломами. За словами очевидців, 64-річна туристка, рятуючись від вогню, вистрибнула з шостого поверху палаючої будівлі. Зараз її життю нічого не загрожує, вона в стабільному стані середньої важкості.

Во Франции сгорел горнолыжный отель

Пожар в отеле Les Jardins de la Balme

Курорт Валь-д’ізер (Val d’isere) є популярним зимовим центром у французьких Альпах, кожну зиму сюди приїжджають сотні тисяч іноземців-гірськолижників, серед яких чимало англійців і росіян.

Отель Les Jardins de la Balme

До речі, це вже другий подібний пожежа на європейських гірськолижних курортах в цьому сезоні. Зовсім недавно, в Іспанії згорів невеликий елітний готель, також на гірськолижному курорті. Причому згорів він не без допомоги туристів, до речі наших співвітчизників.