Красноярські мандрівники, які відпочивали у В’єтнамі по лінії туроператора Anex Tour, вже кілька днів не можуть покинути країну, так як відмовилися летіти на авіалайнері з несправністю.

Туристи мали вилетіти з В’єтнаму ще вдень 14 лютого, однак, як розповіли самі мандрівники, після того, як авіалайнер Boeing 757 авіакомпанії ” Катекавіа (входить в групу компаній Ютейр) почав набирати швидкість, він раптом різко загальмував, внаслідок чого на деякий час погасло світло, в салоні запахло гасом.

Після невдалої спроби підняти літак в повітря його повернули до місця посадки для огляду техніками аеропорту. Через якийсь час пасажирам повідомили, що літак ще раз спробують підняти в повітря, проте і друга спроба провалилася.

Як повідомив пасажирам рейсу командир екіпажу, у літака виявився несправний двигун, з-за чого лайнер повернули в аеропорт.

Тим же ввечері мандрівникам повідомили, що лайнер більше не може перебувати в аеропорту, відповідно, він полетить по призначеному маршруту з несправністю. Туристам повідомили, що несправний один двигун літака і при необхідності можна підключити запасний генератор.

Група з 11 мандрівників відмовилася летіти на несправному літаку, не дивлячись на всі вмовляння, в тому числі і попередження про порушення візового режиму. Частина з мандрівників перебувала в алкогольному сп’янінні, з-за чого вони не могли зрозуміти всю серйозність сформованої ситуації. Повідомляється, що деякі з туристів, які відмовилися летіти на літаку з несправністю, повернулися у Нячанг, інші ж залишилися в аеропорту.

Авіалайнер, що відправився в Красноярськ, прибув благополучно.