П’ять мільйонів туристів відвідали курорт Сочі в 2014 році. У 2015 році, за заявою сочинського мера Анатолія Пахомова, з урахуванням цілорічної роботи курорту, їх має стати на півмільйона більше…

Мер назвав Сочі «єдиним в Росії багатофункціональним курортом», олімпійський проект, за його словами, створив нові можливості літнього відпочинку, динамічно розвивається лікувальний профіль, нові гірськолижні спорткомплекси.

Сучасним рівнем готельного сервісу Сочі багато в чому зобов’язаний великим світовим брендам, які нагромадили величезний досвід роботи в готельному бізнесі. У роботі готелів Сочі беруть участь 12 мереж готелів світового рівня, в їх числі Radisson, Swissotel, Hyatt, Pullman, Marriott. 64 тисячі номерів – такий сьогодні загальний номерний фонд курортних готелів в Сочі.

Серед туристичних об’єктів та пам’яток, які Анатолій Пахомов особливо рекомендував гостям міста – «Олімпійський парк» і розташований поряд з ним «Сочі парк» – перший і поки єдиний в країні тематичний парк розваг, російський аналог знаменитого американського «Діснейленда», з широким асортиментом розважальних та екстремальних атракціонів. Згадав мер і «Дачу Сталіна» на території санаторію «Зелений гай».