Туніс прийняв 318,5 тисяч туристів з Росії за перші 7 місяців і побив свій власний рекорд на нашому туристичному ринку…

Тим самим Туніс перевищив показник за 2013 рік, коли країну відвідало 300 тисяч російських громадян, цей рік вважався найуспішнішим за весь час туристичних відносин Тунісу з Росією.

З таким успіхом просування по північноафриканським напрямку, 2016 рік може досягти позначки в 500 000 громадян. Туристичні влада відзначають, що цей показник буде найвищим у середньостроковій перспективі. У 2015 році, порівняно з нинішнім роком, Туніс відвідало 50 тисяч російських туристів, що оцінювалося в 80% падіння російського турпотоку. В кінці 2015 року, число дорівнює 500 000 тисячам туристів здавалося недосяжним.

Порівняно з іншими виїзними ринками, російський туристичний потік показує практично двократне зростання, що також позитивно впливає на загальну статистику північноамериканського напряму.

Згідно з наданою Національним туристичним офісом Тунісу інформації, у порівнянні з 2014 роком, не враховуючи статистику 2015 року, зростання прибуттів російських туристів становить 95,2%. В одному тільки липні Туніське держава взяло понад 131 тисячі туристів з Росії. Це майже в 2 рази більше, ніж в 2014 році – в цей же місяць Туніс відвідали 63 тисячі осіб.

Міністр туризму Тунісу Сельма Элуми Релик зазначає, що в 2016-му обсяг загального міжнародного прибуття туристів збільшився на 24%. Як стверджує Туніська федерація готельєрів (FTH), більший внесок вніс саме російський туристичний ринок, а європейські ринки, у зв’язку з терористичними актами в 2015 році, знизили свої позиції. Провідні туроператори Великобританії і зовсім відмовилися від надання турів в Туніс.

Підвищення загального числа ночівель, як очікується, складе 10%, і це завдяки російським туристам. Порівняно з минулим роком, як стверджує FTH, це велика перемога. 85 готелів, закритих 200, відновили свою роботу та знову приймають туристів. Станом на 2016 рік, всього в Тунісі, працюють близько 700 готелів.

Рівень проживання готелів у FTH в цьому сезоні цілком розумний, але він залежить від категорій об’єктів розміщення. Готелі категорій 3 і 4 зірки з липня по серпень завантажені майже повністю, а от у п’ятизіркових готелів показник завантаженості набагато нижче.

Більшість саме російських громадян перебувають на провідних курортах Тунісу. В туристичній зоні Джерба-Зарзис російський ринок займає провідне становище, а це 68% від усіх туристів. 70 тисяч російських туристів були прийняті з березня по липень цього року. До кінця 2016 року очікується, що ці цифри досягнутий 150 тисяч. Джерба став хітом продажів у цьому році, цей острів є дуже прибутковим для Тунісу, так як знаходиться ближче всіх до півдня, і погода тут сприятлива навіть в зимовий період.

Російський ринок обганяє європейський та в регіоні Сусс. У період з січня по липень тут побували 47 тисяч росіян, причому загальна кількість ночівель склало 364,5 тисяч. Нескладно порахувати, що середній час перебування російського туриста в даному регіоні складає 8 ночей. За той же період Сусс відвідало 28 тисяч європейців, а загальна кількість ночівель склало 131 тисячу.

Експерти
туристичного ринку припускають, що тури в Туніс не втратять популярність до
листопадових свят. Зліт популярності Тунісу цілком виправдано за
відсутності пропозицій щодо улюбленим росіянами Єгипту і Туреччини.