Слідчим комітетом Росії порушено кримінальну справу за фактом жорстокого вбивства в Болгарії 35-річної жінки та її п’ятирічного сина…

За повідомленнями місцевих ЗМІ, приблизно місяць тому в районі курортного міста Приморсько було виявлено розчленоване тіло жінки. Як пізніше встановило слідство – громадянки Росії, Ганни Леонтьєвої.

Приблизно через два тижні після цієї страшної знахідки, на березі озера Пасарел в околицях Софії, туристами був виявлений валізу, в якому знаходився труп хлопчика. Як встановила медична експертиза, смерть дитини настала від удушення. До цього його сильно побили, а після, по всій видимості, добили ножем.

Так як ні про зникнення жінки, ні про зникнення дитини ніхто не заявляв, а також обидва вбивства вражали своє жорстокістю, що велика рідкість для Болгарії, поліцейські зв’язали їх і провели ДНК-експертизу, яка дала підстави припустити: загинули мати і син.

Як з’ясували болгарські журналісти, жінка і дитина проживали в Болгарії з 2014 року у якогось Германа Костіна, росіянина, 1964 року народження. Його апартаменти зараз опечатані. Вже встановлено, що до приходу поліції двері в них була зламана. За яким візами і коли вони точно загиблі прибули в країну, ще встановити не вдалося, оскільки сюди можна в’їхати як шенгенської, так і національної візі.

Деталі слідство наразі не розголошує. Питань у цій страшній історії, занадто багато. Між курортним містечком Приморсько, де була вбита Ганна, і озером Пасарел, де знайшли тіло хлопчика – майже 440 кілометрів. Чи Могла жінка незадовго до загибелі відпустити свого 5-ти річного так далеко? І якщо могла, то з ким? З тим, кого вони добре знали?

Оскільки про місцезнаходження Германа досі нічого не відомо, він є зараз головним підозрюваним у цьому звірячому вбивстві, і оголошений у розшук по лінії Інтерполу.