Boeing 777-300 компанії Emirates змушений був здійснити аварійну посадку в дубайському аеропорту і загорівся. Загинув один пожежник…


Як повідомляє медіа-офіс Дубая, посилаючись на Управління цивільної авіації, «пожежник загинув при боротьбі з вогнем в літаку, рятуючи життя людей».

Інформацію про загибель вогнеборця підтвердив також голова авіаперевізника Ахмед бен Саїд аль-Мактум, спілкуючись з журналістами в рамках прес-конференції. Аль-Мактум також підтвердив, що 10 пасажирів літака отримали легкі травми. За його словами, обидва пілоти згорілого лайнера – австралійці.

Boeing 777-300 здійснював рейс EK 521 з Тируванантапурама (Індія) і змушений був аварійно приземлитися в Дубаї. Займання сталося відразу після посадки. Всі пасажири були спішно виведені, за деякими даними, протягом 45 секунд.

В результаті події авиагавань Дубая була закрита для вильоту і приймання всіх рейсів на кілька годин. Робота аеропорту була відновлена в 18:30 за часом Дубая (17:30 по Москві).

Практично відразу після події у соцмережі потрапили аматорські кадри з місця подій. На них видно, що літак з реєстраційним номером A6-EMW (його вік становить 13.4 року) лежить на ЗПС без випущених шасі з майже повністю згоріла верхньою частиною.

За офіційними даними представників авіакомпанії, на борту літака перебували 282 пасажира і 18 членів команди. Основна частина пасажирів – громадяни Індії, інші – британці, американці, турки, ірландці, австралійці та інші. Громадян РФ на борту не було.