У Дубаї найближчим часом зароблю модернізовані пляжі, обладнані сонячними панелями і вітряними електрогенераторами для зарядки мобільних гаджетів, а також точками доступу безпровідного інтернету і «розумними» роздягальнями.


Про це повідомляє прес-служба туристичного департаменту уряду емірату.

В даний час за ініціативою влади Дубая проходить модернізація пляжу Умм-Суккейм в околицях знаменитого готелю Бурдж-аль-Араб. Це буде перший елітний «розумний» пляж в Дубаї.

Суть «розумних» роздягалень в Умм-Суккейм полягає в наданні ряду автоматичних послуг, у тому числі камер зберігання з кодами доступу.

Точки доступу в інтернет будуть виконані у формі декоративних пальм і будуть розміщені по всьому пляжу. Одна така станція зможе одночасно роздавати інтернет до 50 клієнтів. Радіус дії складе 53 метри. Тут же можна буде заряджати портативні гаджети.

Пальми-станції також будуть обладнані екранами, на яких туристам буде відображатися інформація про цікавих місцях курорту, дані про погоду і т. д. Працювати вони будуть від сонячних панелей, а вночі вони будуть виконувати функції освітлення пляжу.

Як повідомив помічник глави муніципалітету Дубая Обаид Аль Шамсі, Умм-Суккейм буде пілотним проектом. Коли на цьому пляжі буде відпрацьована вся схема, даний підхід планується розтиражувати на інші пляжі.