Прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що російські туристи, які зібралися відпочивати в Туреччині, повинні самі обмірковувати можливі ризики…


За повідомленнями ЗМІ, у своїй позиції Пєсков також висловив сподівання, що ситуація з безпекою в Туреччині покращиться.

«Кожен російський турист несе відповідальність за свою безпеку, якщо вирішує їхати в такі подорожі», – сказав прес-секретар президента.

Пєсков зробив порівняння нинішньої Туреччини з торішньої Францією і зокрема з Парижем, де сталася серія терактів. Пєсков назвав Париж не менш небезпечним для російських туристів і закликав росіян дотримуватися всі можливі заходи особистої безпеки і безпеки своїх сімей при подорожах за кордон.

Нагадаємо, 29 червня президенти Росії і Туреччини досягли домовленості про зняття заборони на відвідування Турецької республіки російськими туристами.

Потепління в російсько-турецьких відносинах почалося з 27 червня, коли президент Ердоган у своєму посланні російському колезі приніс вибачення за збитий минулого року Су-24 і співчуття родині загиблого льотчика.