Громадська палата Росії висунула ідею про будівництво на півострові Крим ще одного цивільного аеропорту…

Таку пропозицію з’явилося з-за того, що на півострові є тільки один аеропорт, що знаходиться в Сімферополі, і туристам доводиться тривалий час добиратися до курортів, розташованих на південному березі. На думку членів Громадської палати, багатьох туристів відштовхує незручна транспортна система.

У ВП переконані, що додатковий транспортний вузол зможе вирішити дану проблему, і зробить півострів набагато привабливішим для туристів.

Будівництво нового аеропорту може увійти в федеральну програму розвитку, розроблену спеціально для Криму. В якості місця, де буде зведено транспортний вузол, пропонується південний берег Криму, де і розташовується більшість міст-курортів.

Нагадаємо, що не так давно, а саме в січні, також був обраний підрядник, який протягом декількох років збудують міст через Керченську протоку – цим підрядником стала компанія «Стройгазмонтаж». Мінтранс попередньо оцінював витрати на будівництво цього мосту в 228.3 млрд. рублів. Він повинен пройти через косу Тузла, у нього буде автомобільний перехід, оснащений двома смугами в кожну сторону, з двома залізничними коліями.