У відкритому нещодавно китайському геологічному парку Юнтай під ногами у туристів тріснув скляний міст-атракціон, побудований над прірвою в горах Юньтайшань (Yuntaishan)…

Інцидент стався на висоті більше одного кілометра, в момент знаходження на мосту місцевих туристів. Один з них впав на скляну поверхню моста сталеву кухоль, після чого ділянку підлоги покрився мережею тріщин. Як написала в Твіттері одна з туристок, після її крику «він тріснув!» туристи стали спішно залишати міст.

Адміністрація парку Юнтай заявила, що всіх туристів вдалося евакуювати з мосту. За їх роз’ясненням, тріснув тільки один з трьох шарів скла – верхній, тому загрози безпеки мандрівників не було. Однак за рішенням адміністрації парку міст тимчасово закритий на реставрацію.

Компанія-виробник атракціону «скляна підлога» (галерея над прірвою) поспішила запевнити туристів, що навіть при наявності тріщин підлога залишається абсолютно безпечним. До того ж це не перший подібний інцидент зі скляними поверхнями: у травні 2014 року з’явилися тріщини на скляній підлозі в Чикаго, влаштованому на оглядовому майданчику на даху хмарочоса Willis Tower.