На невизначений термін перенесено відкриття аеропорту в підмосковному Раменському, який передбачалося відкрити 15 березня 2016 року.

В управляючій компанії «Рампорт» назвати нову дату пуску аеропорту відмовляються, обмежившись розпливчастим «трохи пізніше».

За інформацією Tourweek, в Росавіації чекають постанови уряду про відкриття міжнародного авіасполучення та висновку про відповідність авіавузла вимогам сертифікації.

Аеропорт Раменське повинен стати четвертим міжнародним аеропортом в Московському авиаузле, аналогічним Шереметьєво, Домодедовои Внуково. Аеропорт буде розташовувати найдовшою в Європі злітно-посадковою смугою довжиною 5,5 кілометра. Будівництво планується вести поетапно, протягом п’яти років, обсяг інвестицій у аеропорт Раменське — приблизно 10 мільярдів рублів.

До 2021 року пропускна здатність Раменського повинна досягти 12 мільйонів пасажирів, а обробка вантажів — 40 тисяч тонн в рік.

Керуюча компанія «Рампорт», що здійснює будівництво аеропорту «Раменське», створена під егідою російської держкорпорації «Ростех» і литовського холдингу Avia Solutions Group. Крім Раменського в портфель замовлень авіахолдингу в даний час включені кілька аеропортових проектів в Росії, Італії, Польщі та Литві.