Перша в Москві дисконтна карта для іноземних і російських туристів надійшла в продаж, повідомили в компанії WowMoscow, яка є ініціатором проекту.

Карту Moscow Pass можна придбати в готелях Москви (Ararat Park Hyatt, InterContinental Moscow Tverskaya, Hotel National, Hotel Baltschug Kempinski Moscow, Hilton Moscow Leningradskaya, Lotte Hotel Moscow, Marriott Moscow Royal Aurora, Marriott Grand Hotel Moscow) і замовити онлайн на сайті програми moscowpass.com.

У січні 2013 року карта буде продаватися в інших готелях Москви, а в подальшому планується поширювати карту на вокзалах, в аеропортах, ресторанах, сувенірних магазинах.

Дисконтна карта Moscow Pass – це квиток туриста в 7 московських музеїв (Державний Історичний музей, Собор Василя Блаженного, Музей історії тілесних покарань, Мультимедіа Арт Музей, Музей Сучасної Історії Росії, Музей Вітчизняної Війни 1812 року і Музей Російської Ікони) і на 3 екскурсії – пішохідну Moscow Free Tour, автобусну Moscow City Sightseeing і річковий круїз “Редіссон Ройал”.

Крім відвідування музеїв турист з картою Moscow Pass отримує знижки в кафе Prime Star, ресторанах “Узбекистан” і “Біле Сонце Пустелі”, картингу Move Kart, екскурсійному бюро Moscow Free Tour і кулінарній школі Taste of Russia. При цьому список партнерів програми постійно поповнюється.

На додаток до карти в набір Moscow Pass входить путівник по місту з корисною інформацією про столицю, її ключових туристичних районах, пам’ятки, корисними порадами для туристів і карта центру Москви з нанесеними на неї ключовими пам’ятками і розважальними закладами.

Вартість картки становить 2,4 тис. руб. (або 59,99 євро) і вона діє три дні. При купівлі картки на сайті замовлення можна оплатити за допомогою RBK Money або при отриманні. За доставку картки кур’єром туристу потрібно буде заплатити додатково 200 рублів.