У штаті Анамбра, що на півдні Нігерії, в закусочній одного з місцевих готелів відвідувачів стравами годували з людського м’яса…

Про те, що в місті можна покуштувати людського м’яса, поліцейські дізналися від живе біля забігайлівки пастора християнської церкви. Коли йому після обіду там принесли несподівано великий рахунок, він був дуже здивований сумі. Поцікавившись, чому його обід коштував так дорого, паспорт дізнався від офіціанта, що їв людське м’ясо.

Шокований священнослужитель відразу ж звернувся в поліцію. В результаті поліцейської операції був затриманий власник закладу і десять його співробітників. На кухні було зроблено похмуре відкриття – виявлені дві свежеотрубленные чоловічі голови, поруч лежали автомати Калашникова і інша зброя. Тел знайдено так і не було, швидше за все, їх до моменту появи поліції вже встигли продати відвідувачам.

У поліції зазначили, що чоловічина значилася навіть в меню, просто не всі читали докладні описи страв до кінця.

За словами одного з місцевих жителів, в цій забігайлівці завжди коїлися дивні речі, так що він не був здивований тому, що тут займалися канібалізмом.

Втім, не здивувалися цьому похмурому події та іноземні ЗМІ, оскільки Нігерія, лихорадящая від вічних революцій, війн і терактів, є останні роки справжнім розсадником злочинності. Нескінченний потік різноманітної зброї, купленого на гроші, отримані від краденої нафти, використовується терористами і фанатичними ісламістами як у конфліктах з армією, так і в зіткненнях між злочинними кланами, яких там тисячі.