У Нижньому Новгороді в історичній частині міста відкрилася перша в області готель категорії «п’ять зірок» – «Парк-готель «Кулібін»…


Як повідомила прес-служба уряду і губернатора області, створення готельного комплексу з рестораном офіс-центром і самим готелем було вкладено понад 800 млн. рублів. Проект стартував формально в 2013 році, основні будівельні роботи тривали в період з 2014 по 2015 роки.

У повідомленні прес-служби йдеться, що поява першого готелю такого рівня дозволить туріндустрії Нижегородського регіон істотно розширити можливості пропонованих послуг проживання та відпочинку, сформувати по-справжньому якісний продукт vip-класу, який сприятиме припливу туристів в область.

Відкриття нового готельного комплексу стало також чинником освіти понад 100 робочих місць. Весь персонал «Парк-готелю «Кулібін» пройшов підготовку за програмою готельного сервісу у відповідності з міжнародними стандартами.

Як сказали в адміністрації самого готелю, комплекс вже починає приймати постояльців, але поки що в тестовому режимі.

«Парк-готель «Кулібін» буде спеціалізуватися на сегменті ділового туризму з особливими вимоги до сервісу і умов проживання. В готелі є 64 номери категорій від «бізнес» до «люкс», великий конференц-центр на п’ять залів, кожен місткістю від 5 до 120 осіб. У складі комплексу працює ресторан «DeKas».