Влада Петербурга почали боротьбу з гідами-нелегалами з Китаю…

Як повідомив комітет з розвитку туризму Північної столиці, дев’ять громадян КНР поліцейські заарештували в Петропавлівській фортеці.

Виявилося, що у гідів не було навіть закордонних паспортів, не кажучи вже про ліцензії і дозволи на роботу. Нелегалів поліція передала Федеральної міграційної служби, де з ними і будуть розбиратися далі. Такі рейди будуть проводитися в місті щомісяця.

Неприємність полягає не тільки в тому, що іноземці, які нелегально працюють на території Санкт-Петербурга. Як стверджує Сергій Кондратьєв, заступник директора Петропавлівської фортеці, вони неправильно передають історію міста і невірно описують події.

Генеральне консульство КНР в Петербурзі знає про проблему і стверджує, що гіди-нелегали не тільки псують туристичний імідж міста, але і заважають роботі ліцензованих китайських екскурсійних фірм.

Експерти туріндустрії вважають, що близько 40% китайських екскурсоводів здійснюють неправомірну діяльність. Вони ж вважають, що через окремих нелегалів можна вийти на організації, які дають їм роботу.

Північну
столицю відвідує величезна кількість громадян КНР. Так, в червні цього року
практично неможливо було знайти вільні номери в тризіркових готелях,
які часто вибирають для розміщення китайці.