34-тонний акваріум з екзотичними рибами, черепахами і акулами лопнув у великому торговому центрі Шанхая. Постраждало 15 відвідувачів супермаркету.

Величезний акваріум, повний акул і екзотичних риб, звалився прямо на відвідувачів і співробітників жвавого торгового центру в Шанхаї.

Скляна ємність довжиною сім метрів, заввишки три метри і водотоннажністю в 34 тонни лопнула в розпал робочого дня, посіявши справжній хаос серед очевидців НП.

Разом з водою вибралися назовні десятки мешканців морської фауни, в тому числі три лимонні акули, кожна з яких досягає в довжину 40 сантиметрів.

Мініатюрні хижачки загинули на місці. Тіла акул довгий час лежали на місці події, поки адміністрація комплексу не приступила до ліквідації наслідків аварії.

15 осіб, у тому числі вісім відвідувачів торгового центру, отримали поранення різного ступеня тяжкості. Більшість з них відбулися ударами і порізами, але один чоловік зламав ногу, послизнувшись на битому склі.

– У нас навіть не було часу, щоб відступити. Все сталося дуже несподівано! Ми лише почули гучний тріск, а потім нас накрило водою, – розповів один з працівників ТЦ.

Причини, по яким в акваріумі лопнуло скло товщиною в 15 сантиметрів, до цих пір не встановлені. Відомо лише, що це вже не перша пригода в зоологічному кутку комплексу, збудованому два роки тому.

У червні цього року в акваріумі лопнула водна труба, тоді також загинули дві акули.

За інформацією дирекції торгового центру, планів на відновлення пам’ятки поки немає.