До нового круїзного терміналу в порту Сочі 13 вперше пришвартувався належить італійській компанії MSC Cruises круїзний лайнер MSC Opera. Круїзи в Росії будуть реалізуватися туроператором PAC GROUP на регулярній основі.

Генеральний директор PAC GROUP Ілля Иткин назвав круїзи з Сочі «хітом продажів» літнього сезону 2015 року.

Лайнер MSC Opera після реконструкції здатний брати на борт до 2,5 тисяч туристів. До їх послуг концертний зал, два ресторани, казино, піцерія, магазини duty-free. З області розваг – водний парк для дітей і кілька тематичних дитячих клубів, дискотека, інтернет-кафе, бібліотека, кімната відеоігор. Для бажаючих підтримувати тонус під час подорожі – два басейни, тренажерний зал, тенісний корт, СПА-центр, салон краси.

За словами Іллі Иткина, раніше, з 2005 року, компанія PAC GROUP реалізовувала регулярні круїзи тільки з Санкт-Петербурга, вони користувалися великим попитом серед туристів. Тепер круїзні рейси будуть відправлятися і з Сочі, на лайнері однією з найбільших у світі круїзних компаній.

В даний час квитки на рейс MSC Opera з Сочі розпродані повністю. Найбільший інтерес до нового круїзу виявили російські туристи – їм продано близько 500 місць на лайнері. Багато італійців і турків, є туристи з Німеччини, Іспанії, Австрії та Румунії. Протягом високого сезону в Сочі (з липня по вересень) MSC Opera належить виконати п’ять двотижневих і два тижневих круїзу. У загальній складності близько 3,5 тисяч російських мандрівників вперше отримають можливість зробити з порту Сочі європейський круїз на сучасному лайнері. Курорт Сочі, в свою чергу, зможе прийняти близько 14 тисяч іноземних пасажирів.