Дві 18-річні туристки стали жертвами атаки невідомих під час поїздки на острів Занзібар, розташований в Індійському океані біля африканського континенту і належить Танзанії.

Як повідомили в поліції, інцидент стався ввечері 7 серпня, з британськими підданими Кейт Гі та Кірсті Трап, які брали участь у волонтерській роботі на острові. Дівчата гуляють по вузьких вулицях столиці, де на них напали двоє чоловіків. Кинувши їм в обличчя кислоту, нападники втекли на мопеді.

В результаті нападу в обох туристок пошкоджені грудей, обличчя і руки, але їхньому життю нічого не загрожує. Зараз їх перевезли на материк, де вони готуються до відправки на батьківщину, для лікування.

Піщані пляжі Занзібару з найчистішої водою і багату культурну спадщину острови користуються великою популярністю у іноземних туристів.

Аналітики впевнені, що за цим нападом стоять ісламісти-радикали, які хочуть відокремити острів Занзібар від континентальної Танзанії, і ввести тут закони шаріату. В останні роки тут стало дуже не спокійно через зростання напруженості між мусульманами і християнами. Лише у минулому році тут були спалені 5 церков і вбито кілька християнських діячів.

І раніше в Танзанії вже були випадки нападу ісламістів на іноземних туристів, але подібний випадок із застосуванням кислоти стався тут вперше.

В Танзании радикальные мусульмане облили кислотой двух туристок

Корисні статті: Відпустку в Сочі – відпочинок і здоров’я, Відпочинок та оздоровлення в Анапі