Влада Таїланду вирішили ставити штампи на тіла відпочиваючих, що розгулюють в громадських місцях у непотребном вигляді…

За заявами співробітників поліції Таїланду, відвертий зовнішній вигляд багатьох відпочиваючих, особливо іноземних туристів, нерідко стає причиною автомобільних аварій: водії просто задивляються на іноді практично оголені тіла і перестають стежити за дорогою. Тому влада вирішила почати боротьбу за моральність і спробувати змусити туристів хоч трохи шанувати місцеві традиції.

Починаючи з 1 квітня порушників — жінкам, коли розгулював у стрінгах або відкритих купальниках; чоловікам в плавках або навіть з голим торсом — буде ставитися на тіло штамп, на якому чорною фарбою по-тайськи буде написано слово «Потворний». Якщо ж і це не матиме — «рецидивістів» буде додано яскраво-червоний штамп «Упертюх». На думку влади, це повинно змусити людей засоромитися і більше не з’являтися на людях в неналежному вигляді.

Проте кореспонденти The Phuket News провели опитування відпочиваючих, результати якого ставлять під сумнів дієвість цього нововведення. По-перше, штамп не вічний і з часом просто змивається; по-друге, для багатьох відпочиваючих тайські написи — всього лише красиві піктограми, і вони не проти роздобути таку прикрасу.